Dadı

Dadı

Dadı

Dadı Arıyorum diyen aileler için firmamız özel olarak seçip yetiştirdiği çocuk bakıcıları ile hizmetinizdedir. Özel testlerden geçirerek aldığımız ve çocuk bakımı eğitimleri ile hazırladığımız çocuk bakıcılarımız en mükemmel çocuk bakım hizmetini vermektedir.
Bebek ve çocuk bakımı yapabilecek nitelikler taşıması,
Mesleki eğitim almış olan adaylara öncelik verilmesi,
Özel yaşantısının düzenli olması,
Dış görünümüne ve hijyenine önem vermesi,
Güleryüzlü, sevecen, sabırlı ve saygılı olması,
Referanslı ve tecrübeli olmasıdır.
Dadının Sorumlulukları Nelerdir?
Dadının sorumluluğu, bebeğin günlük gerekli bakımını yapmaktır. Dadı bebeğin bulunduğu ortamın temizliğine dikkat eder, bebeğin alt temizliğini yapar. Dadı bebeğin banyo yapmasına, tuvalet sonrası temizliğine yardımcı olur. Bebek için gerekli mama ve yiyeceği hazırlar.
Siz de dadı arıyorsanız, bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Dadıya Neden İhtiyaç Duyulur

Çalışan anne ve babaların en büyük problemi çocukları için uygun bir dadı seçimidir. Çünkü gün içerisinde çocuk ile vakit geçirebilecek dadının birçok özelliğe sahip olması gerekir. Çocuğun bakımını üstlenecek adamın öncelikle deneyimli ve güvenilir olması gerekir. Çocuğun her türlü bakımını üstlendiği için gün içerisinde anne babaya sürekli bilgi vermek zorundadır. Dadı seçimi yapacak ebeveynlerin dikkat etmesi gereken en önemli olumsuz tadının özgeçmişinin iyi olması ve referanslarının bulunmasıdır. Bunun dışında sabırlı olması, genel kültür açısından gelişmiş, güçlü iletişim becerileri bulunan ve kişisel hijyenine dikkat eden kişiler tercih edilir. 

Randevu Alın