Anne bakıcı

Anne bakıcı

Anne bakıcı

Hastanelerde veya evlerinizde hastalarınıza en iyi şekilde bakacak ve ilaçlarını zamanında verebilecek bayan yatılı personele ihtiyacınız olduğunda bizimle lütfen iletişime geçiniz. Biz profesyonel ekibimiz ile sizlere istekleriniz doğrultusunda istediğiniz bayan yatılı elemanı buluyoruz. Hastalarınız bakıcısız kalmadan istemediğiniz hasta bakıcıyı hemen değiştiriyoruz. Bu konuda geniş bir portföye sahip olan firmamız sizlere en iyi hizmeti vermeyi garanti eder. Siz sadece bizimle iletişime geçin rahat edin. Lütfen sayfamızı inceleyiniz. Anne-Babanızı emanet edeceğiniz bakıcının , yaşlı  veya hasta kişiye her türlü bakımlarını yapabilmek, doktorların vermiş olduğu bilgi ve ilaçların hastaya zamanında ve eksiksiz verilmesini sağlamak , hastanın ve rahatsızlığının gelişimini takip edip kayda almak , tansiyon, nabız ve ateş kontrollerini en iyi şekilde takip etmektir.
Yaşlı ve hasta bakıcı hizmeti veren adaylarımız daha önce evde veya hastanede çalışmış tecrübeli, güvenilir, sabırlı, hijyene önem veren, sigara içmeyen kişilerdir.
Her ailenin bakıcı ararken belirlediği bazı özellikler vardır, Yaşlı bakıcısı arıyorum diyorsanız, bizim bu konuda özellikle dikkat ettiğimiz bazı hususlara dikkat ettiğimizi belirtiriz;
Dürüst, temiz ve düzenli olması,
Aile yaşantısının düzenli olması,
Elinin çabuk ve dakik olması ,
Sabit fikirli olmaması,
Katı-kuralcı olmaması,
Hoşgörülü ve esnek olması,
İletişim becerisinin olması gerekir.

Anne Bakıcısına Kimler İhtiyaç Duyar?

Bazı ailelerin çocukları işleri sebebiyle farklı şehirlerde ya da farklı ülkelerde hayatlarını sürdürebilirler. Bu nedenle yalnız başına kalan anneler için güvenilir bir bakıcı arayışına girerler. Anne bakıcısının son derece titiz, çalışkan ve merhametli olması gerekir. Bu bakıcıları annelere yardımcı olması adına evin tüm işlerini yerine getirmesi annenin sağlık durumuna uygun yemekler yapması istenir. Bu kriterler doğrultusunda aranan bakıcıların daha önce bu konuda deneyimli ve sabırlı olmaları gerekir.

Anne bakıcı, eve gündüzlü gelebileceği gibi yatılı olarak da annenin yanında kalabilir. Annenin durumu ile ilgili her gün çocuklarını bilgilendirmesi ve annenin sağlığı ve temizliği ile yakından ilgilenmesi gerekir. Bakıcının anne sağlığı açısından evin ve yiyeceklerin hijyeni en iyi şekilde sağlamak adına titiz davranması gerekir. Alınacak anne bakıcısının her şeyden önce güvenilir sabırlı ve merhametli olması en büyük kriterdir. 


Randevu Alın